Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоІ щоб радіо про Чернігів розповідало…

І щоб радіо про Чернігів розповідало… 24 Травня 2019

24.05.2019
0 коментарів

Пенсіонерка Валентина Олексіївна Єдомаха має в своєму житті одразу дві визначні події. Перша — це те, що її чоловік Михайло Павлович Єдомаха, ветеран Другої світової війни, у червні цього року святкуватиме сторічний ювілей, а друга — у хаті знову можна чути шепіт Чернігівського радіо.

Звісно, вітати завчасно — то якось неправильно, тож ми дочекаємося 15 червня, а от про радіо розповімо просто зараз.

Ще торік родина скаржилася, що їхній закапелочок на проспекті Перемоги (район магазину «Сіверський») страждає від інтенсивного автомобільного потоку. Машин настільки багато, що дорогу біля місцевої стоматполіклініки вщент розбили. А разом із нею пошкодили й дротове мовлення. Радіо настільки погано працювало, що його перестали чути ледь не на півроку. Доходило до абсурду — на одній стороні вулиці мовлення є, на інший — ні. Між тим родина справно платила за користування послугою.

Валентина Олексіївна розповідає: радіо для неї — такий же атрибут домашнього затишку, як і смак її страв.

«Люблю поратися по дому і слухати наше місцеве радіо, — розказує жінка. — На національних хвилях про Чернігів нічого не розповідають, а мені хочеться слухати про наше місто. Я ж тому й «Панораму» читаю, бо там багато про Чернігів пишуть — що, де і як».

Тож коли мовлення не стало, жінка почала звертатися, куди тільки можна. Листи писала з проханням «відремонтувати радіо» навіть на «Укртелеком». Та користі з того не було. Як останню спробу жінка вирішила зробити візит до приймальні народного депутата Максима Микитася.

«Я читала, як він допоміг тій жінці, що півроку не могла отримати свої кошти за землю через пошту. Тоді й подумала: як він не зможе, то ніхто не допоможе», — згадує Валентина Олексіївна.

Сказано — зроблено. На початку травня пані Валентина написала листа на адресу приймальні. Минув тиждень, і радіо запрацювало. «Максим Вікторович — чарівник чи що?» — дивується пенсіонерка.

Максим Микитась усміхається — звісно, ні, але...

«Ми разом із помічниками зробили офіційне депутатське звернення на чернігівську філію «Укртелекому» з проханням включити радіоточку пані Валентині. Радий, що зміг допомогти. Тому я всім кажу — звертайтеся, разом ми зможемо більше», — прокоментував народний депутат.

Вдячна пані Валентина склала лист подяки й теж відправила його на вул. Кирпоноса, 7 (у приймальню нардепа). «Не знаю, надійшло чи ні, то я вам так скажу: Максиме Вікторовичу, Ви такий молодець!» — передає вітання родина Єдомах своєму окружному депутату.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок