Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоМаксим Микитась допомагає селянам Чернігівщини зберегти врожай

Максим Микитась допомагає селянам Чернігівщини зберегти врожай 14 Червня 2016

14.06.2016
0 коментарів

Максим Микитась допомагає селянам Чернігівщини зберегти врожай

Відомо, що у селах Чернігівщини основним джерелом доходу та годувальником людей є город. Червень – той місяць коли особливо активними стають різноманітні шкідники, і якщо з ними вчасно та правильно не боротися, то врожай може суттєво постраждати. Аби селяни змогли зберегти свій урожай та прогодувати восени родину, партнер благодійного фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась ініціював спеціальну акцію у селах Чернігівщини, на якій досвідчені агрономи та фахівці-біологи поділяться професійними секретами як ефективно та правильно боротися із шкідниками.

Першими про нові методи боротьби зі шкідниками довідалися жителі села Дніпровське Чернігівського району. Агрономи та науковці поділилися професійними секретами, а також надали людям для практичного ознайомлення в користування якісний препарат - спеціальний засіб для боротьби з колорадським жуком. 

– Ми сьогодні дуже плідно поспілкувалися з громадою села Дніпровське, розповіли людям про те, як правильно боротися зі шкідниками та роздали їм спеціальний препарат, який є дуже ефективним у боротьбі з колорадським жуком, - розповів агроном-науковець Богдан Марцинко. За його словами, якісні засоби захисту врожаю, на відміну від аналогів, має значно більший термін дії – від 20 до 30 днів. Він стійкий до різних погодних умов: перепадів температури, дощу, спеки, холоду, тощо. Окрім цього, даний препарат виробляє у рослини так званий «імунітет», що забезпечує стійкість до різних зовнішніх подразників. Це позитивно впливає на врожайність.

Жителі Дніпровського кажуть, що почули на зустрічі багато нового та корисного, тож отримана інформація буде їм в нагоді. Також люди дуже задоволені тим, що отримали препарат для боротьби з колорадським жуком, який убезпечить їх городину. 

– Жука зараз на городі дуже багато. Ще немає великої спеки, а він уже поліз. Картопля вражена – потрібно травити. У середньому, на один город площею 10-20 соток потрібно 150 гривень на «хімію». А кропити маємо мінімум два-три рази. Виходить пристойна сума. Тому, ми вдячні за допомогу, - розповів житель села Дніпровське Олександр Левченко.

Як розповів Максим Микитась – головна мета цієї акції – допомога селянам у збережені свого врожаю. – Ми хочемо, аби люди могли ефективно боротися зі шкідниками та восени зібрати гарний урожай. Бо для багатьох город – єдине джерело прибутку, спосіб прогодувати родину. Тому й ініціювали нашу акцію. Сподіваюсь, вона буде корисною для жителів сіл Чернігівщини, - пояснив Максим Вікторович. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок