Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоМаксим Микитась: «Ми змінюємо Шерстянку й Подусівку»

Максим Микитась: «Ми змінюємо Шерстянку й Подусівку» 22 Березня 2019

22.03.2019
0 коментарів

Весна на Шерстянці й Подусівці розпочинається з приємних моментів — у під’їздах кількох будинків на вулицях Самоквасова й Гагаріна зроблений якісний ремонт. Нові світильники, вікна, двері, вказівники, а подекуди й лавочки зі свіжою фарбою та стіни з побілкою прикрашають житлові будинки. Такий ремонт став можливим за сприяння народного депутата Максима Микитася, який ініціював виділення коштів загальним обсягом 3,5 млн грн на комплексне оновлення у майже десятку блочних п’ятиповерхівок.

Ми вирішили поцікавитися, як сприймають ці нововведення місцеві жителі. Віктор має робітничий фах, живе в будинку на вулиці Гагаріна вже років 20. Говорить, що його дім дружний, люди між собою спілкуються, вітаються. Ще кілька років тому тут зробили косметичний ремонт. Так, швидше для візуальної естетики, ніж задля реального комфорту. Нині ж усе інакше — у під’їзді стало світліше, є нові додаткові двері в тамбурі, які захищають від протягів і холодного повітря. Навіть старі поштові скриньки тепер теж виглядають, як новенькі. Бо їх «підлатали» й пофарбували.

«Нам зробили все аж до 5 поверху, — розповідає Віктор. — Усе повністю, і нові двері в тамбур поставили. А ще — двері, які в підвал ведуть, установили. А вхідні двері з домофоном — то ми самі з сусідами складалися, зробили».

Ремонт у під’їзді зробили до початку березня. Чоловік каже, що ремонтні роботи жодного дискомфорту жителям не створювали. Якістю вони задоволені. Люди переконують, що за своїм під’їздом доглядають: здебільшого всі сусіди охайні та дбайливі, тож стан був не найгірший. Однак вікна тут усе ж потребували заміни — старі, прогнилі. Тому саме за їх заміну мешканці дуже вдячні Максиму Микитасю. Кажуть, що тепер стежитимуть іще ретельніше за порядком, щоб уберегти всю цю красу.

«Зробили все так, що мені аж самому подобається», — резюмував Віктор.

Ольга Іванівна Ткачинська вигулює біля свого будинку на вул. Гагаріна руденького песика породи кокер-спаніель з екзотичним ім’ям Хаміль. Чому так — бо онук назвав. Хамілю вже 8,5 року. Попри вік, він лишається жвавим і активним, дуже любить гуляти, бігати. Літня господарка сама не завжди за ним устигає. Але поки пес прокручується на повідку, пенсіонерка має хвильку зізнатися: новий ремонт оцінив навіть собака. Сама ж Ольга Іванівна тут із найперших жителів, мешкає від моменту здачі будинку.

«Усе красиво, — підтверджує вона. — Нам теж поміняли віконця на сходових клітинах. Замінили двері. Ну, правда, у наш під’їзд ми самі встановлювали двері, а тим, хто не зробив цього раніше, замінили на нові, із кодовими замками. У підвал ведуть металеві двері. Вони теж нові».

На Шерстянці все виглядає навіть краще, аніж на Подусівці, якщо взагалі можна так висловитися. Тут теж охайні під’їзди, замінені вікна, є світло всередині, а біля входу — зручні та яскраві лавочки. Ще раніше тут зробили доріжки й заїзди до будинків. Кілька дівчаток катається на роликах. Питаємо, чи подобається те, як змінився зовнішній вигляд будинків на Самоквасова, 11, 13 і 15. Усі хором відповідають: так.

Поки ми розпитували дівчат, підійшов рослявий чоловік середнього віку. Виявляється, він живе поруч — на Самоквасова, 22.

«От скажіть, до кого звернутися, щоб і нам так теж зробили? — запитує Анатолій Дуброва. — Я теж хочу і світильники, і ремонт у будинку. Усе, як тут. Роботи, які виконали в цих трьох будинках на Самоквасова, мені подобаються».

Ми пояснюємо: варто написати звернення до громадської приймальні Максима Микитася. Цей проект відбувався за його кураторства. «Обов’язково звернуся», — запевнив чоловік.

Максим Микитась радий чути, що його зусилля оцінили не лише мешканці цих кількох будинків на Шерстянці й Подусівці, а й сусіди.

«Я добре розумію цього чоловіка, — говорить нардеп. — Усі хочуть жити в красивих, охайних і комфортних будинках, де тепло, світло, немає протягів і до будівлі веде заасфальтована доріжка. Саме тому для мене був важливий цей проект — хочеться допомогти людям у вирішенні саме інфраструктурних і побутових проблем. Тому ми й прикрасили кожен під’їзд іменними покажчиками з адресами для зручної навігації. Ми разом змінюємо Шерстянку й Подусівку — ці два «спальні» райони міста. Сподіваюся, що чернігівці берегтимуть цей ремонт і дбатимуть про свій дім іще більше. Якщо хтось хоче приєднатися до цього проекту, потрібно звернутися до моєї приймальні, написати звернення, бажано додати ще й підписи сусідів, які б підтримали цю ідею. Тоді вже я як депутат вишукуватиму фінансування».

Окрім цього, на Шерстянці також у процесі й утілення ще однієї вагомої ініціативи — облаштування сучасного міні-стадіону. Нині проект на узгоджувальній стадії.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок