Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоМаксим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль

Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль 25 Червня 2016

25.06.2016
0 коментарів

Максим Микитась організував свято для вихованців дитячого садочку села Пакуль

За сприяння Максима Миктася, партнера благодійного фонду «Поліський оберіг» у дитячому садочку села Пакуль Чернігівського району відбувся святковий випускний вечір. Керівник дитячого садочку Тетяна Руденко звернулася до Максима Микитася під час його візиту до села з проханням допомогти організувати свято для дітей і той охоче погодився.

Випускний вечір перетворився на захоплююче, цікаве та яскраве дійство. У гості до юних жителів села Пакуль приїхали аніматори, які розважали малечу різноманітними забавами: іграми, конкурсами, естафетами. Дітлахи охоче брали участь у майстер-класах – малювали, співали, танцювали, виготовляли власноруч іграшки. Було зворушливо спостерігати за тим, як малеча зі щирою посмішкою та очима, наповненими радістю, на одному з майстер-класів читала для батьків вірші. Це додавало відчуття сімейної, теплої, дружньої атмосфери на випускному. Помітно, що усе що відбувалося, неабияк захоплювало та зачаровувало дітей. Ну а завершилося святкування концертом та солодким столом.

– Діти - наше майбутнє і ми не можемо залишатися осторонь їхніх потреб чи проблем. Ми охоче організували свято для малечі села Паскуль. Немає нічого ціннішого в світі ніж щирі, радісні дитячі емоції та посмішки. Сьогодні багато дошкільних навчальних закладів Чернігівського, Ріпкинського районів потребують підтримки і допомоги. І всюди, де ми матимемо можливість – обов’язково будемо допомагати, - пояснив Максим Микитась. 

Також він розповів, що незабаром у багатьох населених пунктах Чернігівської області, за ініціативи фонду «Польській оберіг» відбудуться громадські слухання, де будуть обговорювати найважливіші проблеми, які сьогодні турбують людей та шляхи їх вирішення. 

– Ми організовуємо ці слухання для того, аби зібрати максимуму інформації та допомогти людям. Сьогодні в багатьох селах закриваються школи, дитячі садочки, відсутні нормальні дороги, немає транспортного сполучення з районом. Ці та інші проблеми разом з людьми ми будемо вирішувати спільно з громадою, - наголосив Максим Микитась. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок