Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоМаксим Микитась передав ФАПу села Ловинь необхідне устаткування та медичні препарати

Максим Микитась передав ФАПу села Ловинь необхідне устаткування та медичні препарати 09 Червня 2016

09.06.2016
0 коментарів

Максим Микитась передав ФАПу села Ловинь необхідне устаткування та медичні препарати

Максим Микитась, партнер благодійного фонду «Поліський оберіг», започаткував програму підтримки сільських ФАПів. Відвідавши село Ловинь Ріпкинського району, він поспілкувався з місцевою громадою, з’ясував, які є потреби та проблеми у селян та передав до місцевого фельдшерсько-акушерського пункту медичне устаткування та медикаменти.
– Сьогодні у багатьох ФАПах області відсутні елементарні речі, які необхідні для надання медичної допомоги. Ми вважаєм таку ситуацію неприпустимою, тому разом з фондом «Поліський оберіг» ініціювали підтримку та всебічну допомогу медичним закладам у населених пунктах Чернігівщини. Люди у селах повинні мати доступ до якісної медичної допомоги, - розповів Максим Микитась.

ФАП села Ловинь отримав від Максима Микитася: глюкометр, стетофонендоскоп, тонометр, рукавички, шприци, медичні пов’язки, а також понад 40 найменувань медичних препаратів.

– Ми дуже вдячні за таку допомогу та підтримку від Максима Вікторовича та фонду «Поліський оберіг». Тепер наш ФАП зможе надавати якісні медичні послуги, включаючи невідкладну допомогу, - розповіла Тетяна Пришупа, завідувач ловинського ФАПу.
– Села Чернігівщини повинні відроджуватися. Потрібно ремонтувати школи та дитячі садочки, розвивати інфраструктуру, всіляко підтримувати селян. Ми сьогодні ініціювали серію громадських слухань на яких вивчаємо найгостріші проблеми, і, по мірі можливостей, разом з громадами та фондом «Поліський оберіг» будемо їх вирішувати, - наголосив Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок