Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоМаксим Микитась посприяв аби футбольна команда села Седнів таки змогла виступити у чемпіонаті Чернігівського району

Максим Микитась посприяв аби футбольна команда села Седнів таки змогла виступити у чемпіонаті Чернігівського району 30 Травня 2016

30.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась посприяв аби футбольна команда села Седнів таки змогла виступити у чемпіонаті Чернігівського району

Дякуючи зусиллям Максима Микитася, партнера благодійного фонду «Поліський оберіг» футбольна команда селища Седнів зможе виступити у Чемпіонаті Чернігівського району з футболу, який стартував 28 травня.

Хлопці у Седніві дуже люблять гру мільйонів, прагнуть займатися спортом, створили власну команду і проводять регулярні тренування. Але до останнього часу участь седнівців у чемпіонаті району була під питанням. У хлопців не було форми – а без неї виступати на серйозному рівні ну ніяк. Варто зауважити, що селищна рада охоче б допомогла з придбанням форми, але через бюрократичні нюанси - тендерні процедури, необхідність безготівкової оплати, тощо - навіть за місяць питання не вирішити, а чемпіонат стартує вже цими вихідними. Тому голова селищної ради Седніва Михайло Шевчик звернувся до Максима Микитася з проханням допомогти втілити мрію місцевих футболістів. 

Днями у команди Седніва з’явився новенький комплект футбольної форми: футболка, шорти, гетри – все як у професіоналів. Гордість за земляків – ось те, що за словами Максима Микитася, відчуває він за молодих та талановитих спортсменів, адже футбол – гра мужніх.

– Ми не можемо ігнорувати бажання молодих людей Чернігівщини вести здоровий спосіб життя, займатися спортом. Звісно ми підтримали жителів Седніва, придбали їм футбольну форму. Сподіваюсь вона стане для них фартовою і принесе хлопцям успіх у чемпіонаті району. Завзяття, бажання і майстерності у них і так вистачає, - розповів Максим Миктась. Він наголосив, що сьогодні важливо розвивати спорт в селах, відроджувати інфраструктуру, і не лише спортивну. – У кожному селі області повинні успішно функціонувати дитячі садочки, школи, фельдшерські пункти, стадіони, спортивні зали, клуби. Села на Чернігівщині потребують відродження і ми в межах нашого благодійного фонду обов’язково, по мірі можливостей, будемо людям з цим допомагати, - додав Максим Микитась.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок