Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоМаксим Микитась визволив мешканців Шерстянки з двотижневого полону наслідків бурелому

Максим Микитась визволив мешканців Шерстянки з двотижневого полону наслідків бурелому 28 Травня 2016

28.05.2016
0 коментарів

Максим Микитась визволив мешканців Шерстянки з двотижневого полону наслідків бурелому

Протягом близько двох тижнів мешканці мікрорайону Шерстянка міста Чернігова перебували у полоні наслідків бурелому. Повалені стихією багаторічні дерева фактично паралізували нормальне життя та пересування жителів дома №5 по вулиці Самоквасова. Влада не допомогла. Проблему людей, за 15 хвилин, вирішив голова благодійного фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась.

Кісткою поперек горла, впродовж майже останнього десятиріччя, у мешканців мікрорайону Шерстянка стоїть проблема сухостою та старих дерев. Щодня, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, люди виходять зі своїх домівок на роботу, щоразу хвилюються за своїх дітей, коли вони йдуть на вулицю. Адже щомиті, на їхні голови можуть впасти старі багаторічні дерева.

Більш того, мешканці скаржаться на те, що хаотична посадка дерев, яка відбулася майже 40 років тому, позбавила власників квартир сонячного світла.
«В наших квартирах живемо як у погребі, хоча у нас сонячна сторона», - каже жителька будинку №5 по вулиці Самоквасова,  Наталя Брєус.

І ось пару тижнів тому грянув грім.  Під час бурі, вітер повалив кілька великих дерев. Бурелом перетворив нормальне життя мешканців Самоквасова на кромішній ад.

Слава Богові, повалені дерева нікого не травмували та не вбили. Проте, наслідки стихії фактично паралізували нормальне життя людей. Прибудинкові території вщент захаращені, діти не можуть грати на майданчиках, пройти по тротуарах майже неможливо та ледь ризиковано. Не кажучи вже про автомобілістів, які просто не можуть проїхати скрізь завали.

Ще одна проблема в тому, що вітер нахилив в бік будинків кілька дерев, які будь-якої миті можуть впасти та зруйнувати балкони. 
«Берези, що ростуть біля нашого будинку старі та гнуті. Вітер їх нахилив в бік наших вікон. Щонайменший вітер, або ураган, і ці дерева можуть впасти на наш будинок, на людей.  Коли нещодавно трапилась буря, ніхто не потурбувалася про те, щоб все прибрати. Саме тому ми дуже вдячні пану Микитасю за те, що він відгукнувся та допоміг», - каже мешканка будинку №5 по вулиці Самоквасова Наталя Шишкова.

«Одне дерево лежало біля парку. Поряд з нашим будинком впали три дерева. І ці дерева тут лежать вже пару тижнів»,
 - обурюється дівчинка Анжеліка.
 
«До кого б ми не зверталися, ніхто нам не допоміг і ніколи не допомагав. Ось ми і вирішили звернутися, як до останньої інстанції, до Максима Микитася. І він відразу ж відреагував. Він сказав, що сьогодні все вирішимо. І за 15 хвилин з’явилася техніка. Розумієте, людина відгукнулася на нашу проблему, проявила співчуття до нас. І ми йому дуже вдячні», - каже Наталя Брєус.
 
Зі свого боку Максим Микитась каже, що байдужість місцевих чиновників до простих людей є злочином, адже місцевий «зеленбуд» не виконує своїх прямих обов’язків. 
Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок