Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоНа відпочинок до Прикарпаття

На відпочинок до Прикарпаття 20 Липня 2017

20.07.2017
0 коментарів

Майже чотири десятки дітей із Чернігова та Чернігівського району вирушили на відпочинок до чарівного Прикарпаття завдяки сприянню народного депутата Максима Микитася. Це перший подібний проект, кажуть у команді народного обранця, але точно не останній. Загалом за літо планують оздоровити понад 150 дітей з округу народного депутата.

Перший заїзд відправлявся від громадської приймальні Максима Микитася на вул. Кирпоноса, 7, у п’ятницю, 24 червня. Батьки з парасолями, діти — з гаджетами. Родичі від хвилювання в сльозах, діти — хтось напружений, а хтось безтурботно-радісний.

Перед відправкою найменшим туристам роздали білі повітряні кульки, а старшим — книжки з порадами від домовичка Микитася.

Оксана Мельник, молода мама, зізнається: «Ми вже карту вивчили. Тому Захід України трішки знаємо. Та й минулого року родиною побували в Ужгороді, тому для доні місцевість знайома. Звісно, я як мама хвилююся за неї — усе ж таки відстань майже в тисячу кілометрів. Та я впевнена — усе буде гаразд».

Її донечка Аня на питання — що ж вона хоче робити в Карпатах — з усмішкою видає: «Гадаю, щось хороше. Там така дивовижна природа, гори. А ще там є найвища точка України — Говерла. Хоч я і не дуже люблю альпінізм, проте на гору піднялася б із задоволенням».

Задоволені такою гарною нагодою для відпочинку дітей і батьки. Кажуть, що самотужки, за власний рахунок оздоровити таким чином дитину по кишені далеко не кожній родині. Тому можливість безкоштовного відпочинку, надана Максимом Микитасем, насправді унікальна.

Табір розташований у мальовничому Прикарпатті, за 10 кілометрів від гори Говерли. Табір спортивного профілю, є можливість займатися тенісом, спортивним туризмом, футболом, баскетболом, гімнастикою. Для дітей заплановані різноманітні екскурсії в гори та до навколишніх туристичних містечок. П’ятиразове харчування. А ще заклад має власний пляж.

Більшість дітей із Гончарівського. «Наша головна задача — допомогти військовим із Гончарівського та з усієї тамтешньої об’єднаної територіальної громади оздоровити дітей. У військовому містечку пройшла ротація. І поки батьки захищають Україну, ми повинні потурбуватися про їхніх дітей», — говорить Максим Микитась.

Загалом за літо в команді Максима Микитася планують відправити на відпочинок чотири зміни. Однак поїздками в Карпати коло зацікавлень не обмежується — п’ятеро дітей із Чернігівського району вже відпочивають у таборі для обдарованої молоді в Количівці. Такий проект став можливим завдяки співпраці з обласною державною адміністрацією.

Окрім цього, з-поміж пропозицій на вибір батьків є табір у Сновському районі. Тому варіантів для сімей із невеликим бюджетом, де оздоровити дитину, існує чимало. Усі, хто зареєструвався на відпочинок, обов’язково його отримають, запевняє народний депутат.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок