Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоПерший Міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок» стартував!

Перший Міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок» стартував! 21 Травня 2016

21.05.2016
0 коментарів

Перший Міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок» стартував!

20 травня, в день відкриття фестивалю, в Чернігові з самого ранку пішов дощ, який не припинявся весь день, і на Красну площу, де мало відбутися це історична подія, прийшли лише справжні патріоти і цінителі документального кіно.
У головної сцени зібралося близько ста осіб, які дивилися і слухали виступ української фолк-метал групи з Києва «Тінь Сонця». Даремно намагався її фронтмен Сергій Василюк виконуючи власні патріотичні пісні - людей біля сцени не додавалося.
А гості та учасники фестивалю, рятуючись від дощу, зібралися у фойє кінотеатру Щорса, чекаючи прибуття Міністра культури України. Відомі кінематорафісти, серед яких Кшиштоф Зануссі, Михайло Іллєнко, Дмитро Чирипюк, Сергій Маслобойщиков вели професійні дискусії, а відома радянська українська актриса Ада Роговцева роздавала автографи. Помічений тут був і глава будівельної компанії «Укрбуд», партнер кінофестивалю Максим Микитась:

- Я дуже пишаюся, що цей фестиваль проходить в Чернігові, і в ньому беруть участь такі видатні кінематографісти. Я вірю, що документальне кіно буде розвиватися, і це дуже важливо для наших нащадків, - сказав він.

Міністр культури України Євген Нищук прибув з невеликим запізненням. У супроводі юних барабанщиць, організатори і гості фестивалю піднялися на сцену. Прозвучали мови в яких підкреслювався високий соціально-культурний статус фестивалю, його виховна роль і історична цінність. Учасники заходу поклали квіти до стели Героїв Небесної Сотні.
На участь в Першому Міжнародному фестивалі патріотичного документального кіно «КіноДок» було подано більше 70-ти робіт, конкурсне журі визначило 20 фільмів.
З програмою кінофестивалю можна ознайомитись тут.
Перший фільм «Зима в огні», який планували показати на Красній площі, через погоду перенесли в кінотеатр.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок