Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоПобудовано Недільну школу в Голосіївському районі

Побудовано Недільну школу в Голосіївському районі 30 Серпня 2015

30.08.2015
0 коментарів

Побудовано Недільну школу вГолосіївському районі

У Голосіївському районі Києва свої двері відкрила Недільна школа при Свято-Вознесенському Храмі. На місці старої будови з'явився сучасний будинок з безліччю світлих і просторих приміщень, в яких діти займатимуться творчістю - в студіях кераміки та іконопису, відвідуватимуть хорові заняття та бібліотеку, будуть вивчати Святе Письмо.


Храм на Деміївці багато хто знає, але не всім відомо, що йому вже більше 130-ти років. Свято-Вознесенський храм, побудований на пожертви парафіян, один з небагатьох, що вистояв в роки більшовицьких гонінь і не закривався з дня його хрещення в 1883 році. Як розповів настоятель Свято-Вознесенського Храму отець Павло, частину приміщень займе соціальний центр «Парасолька» для надання допомоги малозабезпеченим, де працюватиме безкоштовний стоматологічний кабінет та юридична консультація.


Свого часу стараннями майстрів Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» та за особисті кошти її президента Максима Микитася на території Храму була споруджена невелика церква з розписом дивовижної краси. І ось тепер - відкриття нової Недільної школи, будівництво якої, незважаючи на всі складнощі, було доведено до логічного завершення. На знак подяки за меценатські зусилля отець Павло вручив Максиму Микитасю ікону «Божої матері» («Похвала Печерська»). 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок