Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗроблено«Седнівська осінь» — подих наших традицій

«Седнівська осінь» — подих наших традицій 02 Жовтня 2017

02.10.2017
0 коментарів

Цьогорічний фестиваль «Седнівська осінь», незважаючи на похмуру погоду, видався веселим, душевно теплим та щирим із піснями, танцями, частуванням і гарним настроєм. Свято почалося з відкриття пам’ятника Лірнику. Цією подією було відзначено 100-річчя Української революції, яка теж має відношення до Седнева.

Художники, митці, професійні та аматорські художні колективи області представили свої таланти широкому загалу гостей. Практично кожна сільська громада Чернігівського району пригощала своїми традиційними та різноманітними національними стравами.

Виставки рясніли картинами, гончарними виробами, вишиванками та іншими витворами місцевих майстрів.

Чисельних гостей запрошували до наметів громад, вітали піснями й танцями та щиро частували.

На свято завітав і народний депутат Максим Микитась. Він обійшов усі намети, привітався з громадами і навіть затанцював з «акторами» так званої «знімальної групи кіно» з творчих і креативних людей, поспілкувався з двійником Тараса Шевченка.

«Я вражений тим натхненням, яке побачив в очах людей. Адже «Седнівська осінь» — це взірець нашої історії, подих наших традицій. Це свято, яке відображає піднесення і велич нашої нації, української культури, одним з осередків якої є наш Седнів. Його краєвиди надихали на творчість Тараса Шевченка, Михайла Коцюбинського, Леоніда Глібова. Тут жила і творила талановита художниця Тетяна Яблонська. Ми повинні розширювати такі свята і розуміти, що завдяки їм розвивається наша нація», — ділиться враженнями народний депутат.

Максим Микитась каже, що йому все сподобалося. На його переконання, такі фестивалі об’єднують людей і громади, що на сьогодні особливо важливо й актуально: «Спільно з громадами ми розвиваємо населені пункти, створюємо умови для навчання та роботи в освітніх закладах, підтримуємо ФАПи та амбулаторії. Така співпраця триватиме й надалі».

Максим Микитась запевнив, що із Седнева він везе з собою гарний настрій і позитивні враження, які спонукатимуть його на ще продуктивнішу роботу в інтересах округу. А фото з фестивалю займуть чільне місце в сімейному альбомі. Бо тут він відчув себе членом великої родини Чернігівського краю.

 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок