Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоЦНАПи - пріоритетом має бути якість

ЦНАПи - пріоритетом має бути якість 14 Червня 2017

14.06.2017
0 коментарів

Створення Центрів надання адміністративних послуг у сільській місцевості є дуже важливим для населення — упевнений народний депутат України Максим Микитась. Тому він ініціював відкриття у своєму окрузі чотирьох Центрів — в Іванівці, Киселівці, Рудці та Рівнопіллі.

Перший на черзі сучасний ЦНАП планують відкрити вже цього року в Іванівці. Ще зимою місцеві депутати виділили землю під будівництво приміщення. Його зведуть у центрі біля зупинки автобуса. Так буде зручно людям, які живуть в інших населених пунктах громади.

За словами сільського голови Сергія Гаруса, це має бути це просто центр надання адміністративний послуг, а сервісний центр громади, де надаватимуть консультації юристи, фахівці із земельних питань, знаходитиметься поліцейський відділок, пожежне депо, банк, пошта та інші установи. Тому до вирішення питання підійшли обґрунтовано й виважено.

Максим Микитась особисто контролює процес створення ЦНАПу в Іванівці. На цьому етапі допрацьовується проект.

Справа в тому, що запропонований проектувальниками варіант Микитась відхилив. Він є професійним, досвідченим будівельником і добре розуміється на архітектурному плануванні «Вважаю, що потрібно все робити на відмінно. У цьому приміщенні люди працюватимуть і приходитимуть у справах. Кожен із них має почуватися комфортно та зручно. І це головне, як і все, що стосується людей та їхніх потреб. Технології пішли, вперед і ми не можемо жити вчорашнім днем. Я надав свої пропозиції для вдосконалення проекту, і зараз вносяться зміни в документ», — зауважив народний депутат.

Микитась наголосив: згідно з його зауваженнями, опалення будівлі здійснюватиметься за сучасними технологіями, що дасть можливість значно зекономити кошти і в той же час забезпечити приміщення теплом.

«Ми не будемо поспішати. На моє переконання, пріоритетом має бути якість», — упевнений Максим Микитась.

На будівництво Іванівського ЦНАПу з фонду соціально-економічного розвитку виділено 4 мільйони гривень, як і обіцяв народний депутат.

У свою чергу голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус зазначив, що задоволений співпрацею з народним депутатом і впевнений, що заплановані проекти будуть втілені в життя.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок