Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗроблено«УКРБУД» продовжує допомагати школі-дитсадку «Пролісок» в Дарницькому районі столиці

«УКРБУД» продовжує допомагати школі-дитсадку «Пролісок» в Дарницькому районі столиці 23 Жовтня 2015

23.10.2015
0 коментарів

«УКРБУД» продовжує допомагати школі-дитсадку «Пролісок» в Дарницькому районі столиці

Сьогодні глава УГСК «Укрбуд» Максим Микитась і депутат Київради Юрій Береговий відкрили нову ігровий майданчик в школі - дитячому садку (ШДС) «Пролісок» в Дарницькому районі столиці. Спільними зусиллями у навчальному закладі упорядковується територія, проводяться ремонтні роботи.

Добрі справи для киян і благоустрій території, в тому числі в мікрорайонах, де знаходяться наші будівельні об'єкти, давно стали для «Укрбуду» доброю традицією. Ми допомагаємо школам, лікарням, дитячим садкам, асфальтіруем двори і встановлюємо дитячі майданчики, - говорить Максим Микитась.

ШДС «Пролісок» розташована в зеленій зоні, а територія навчального закладу виділяється своєю доглянутістю - видно, що співробітники роблять свою роботу з любов'ю і від душі. Винуватці сьогоднішнього маленького торжества зраділи новому майданчику, а для гостей влаштували невелике уявлення, виконавши кілька вокальних номерів.

Буквально днями «Укрбуд» оновив ігровий павільйон і бетонні опорні колони в переході між будівлями ШДС. На черзі паркан і ще кілька павільйонів, що потребують уваги будівельників.

- Ми спільно з депутатом вашого району будемо і надалі опікуватися «Пролісок», допомагати з поточними ремонтами і організацією дозвілля діточок, - запевнив президент «Укрбуду».

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок