Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоУ Радулі теж є красива альтанка

У Радулі теж є красива альтанка 17 Травня 2019

17.05.2019
0 коментарів

Селище Радуль на Чернігівщині — це незвичайне місце. Воно не схоже на решту населених пунктів регіону. І не лише через відстань, бо розташоване практично на кордоні з Білоруссю, а ще особливе воно тому, що стоїть на самісінькому березі Дніпра. Через це має і клопіт — ледь не щовесни його підтоплює вода. Тому Радуль прозвали чернігівською Венецією, бо в усіх місцевих жителів на цей сезон є власні човни як пересувний засіб. Відтак через водопілля Радуль регулярно потрапляє у всі національні новини. Проте нинішній рік став винятком, відчутної повені в цьому краї не було.

Але наша сьогоднішня подія набагато позитивніша, бо ж поговоримо ми про благоустрій цього старовинного куточка Чернігівщини.

Завдяки окружному народному депутату Максиму Микитасю травневі свята селище Радуль зустрічало в піднесеному настрої, бо ж тепер центр населеного пункту прикрашає чудова різьблена альтанка. Цей об’єкт — творіння рук відомого на всю Чернігівщину різьбяра із Сосниці Анатолія Надточія. Якраз на початку травня альтанку встановили в парковій зоні в центрі селища.

Такий об’єкт з’явився тут на прохання місцевої громади, розповідає селищний голова Галина Михайлівна Руденкова. Тож на облаштування альтанки всі чекали з нетерпінням.

«Красива, легка, — говорить пані Галина. — Ну, дуже всім подобається! Ще й розташування вельми зручне — велелюдне місце біля школи, поруч із дитячим майданчиком. До речі, майданчик три роки тому теж установив нам Максим Вікторович, за що йому тут дуже вдячні. Тому місце для альтанки хороше: якщо хтось нагулявся і втомився чи потрапив під дощ — може тут сісти, відпочити, перечекати, адже всередині є стіл і міцні лавочки».

Тутешні мешканці говорять — можна й книжку почитати, посидіти, подихати свіжим повітрям. Зручно. Таким чином, селище стає комфортним для туристів.

Максим Микитась радий, що об’єкт благоустрою припав до смаку жителям Радуля.

«Наближається найкращий період року — літо, — говорить нардеп. — Тепла погода, розкішна чернігівська природа — усе ніби створене для прекрасного релаксу. Тому ми вирішили додати ще й трохи комфорту — як для місцевих жителів, так і для туристів, що проїжджають повз містечко».

Згодом споруду хочуть вкрити захисним шаром фарби або лаку для того, щоб довше прослужила. Подібні альтанки, створені майстром Анатолієм Надточієм, уже прикрашають селища Любеч і Замглай. Окрім благоустрою, подбала команда Максима Микитася і про місцеву школу: сюди придбали все необхідне для спортивного залу — два тенісні столи, сітки, м’ячі.

«Я завжди вболіваю за Чернігівщину, — резюмує Максим Микитась. — Байдуже, на економічній ниві чи на спортивному полі. Цей регіон заслуговує тільки найкращого. Тут є все — працьовиті люди, природа, багате історичне минуле. Лишилося тільки додати зручностей, щоб Чернігівщину змогли для себе відкрити й туристи з інших країн Європи. Вона того варта».

Довідка

Селище Радуль розташоване в Ріпкинському районі на Чернігівському Поліссі, над Дніпром, на відстані приблизно 200 кілометрів від Києва, 55 — від Чернігова. Тут живе трохи більше півтисячі людей. На жаль, демографічна ситуація, як і скрізь по області, доволі незавидна.

До Радуля люблять приїжджати туристи порибалити, поплавати на човнах уздовж ріки та розкласти намет на березі Дніпра. Тут водойм чимало, тож можна попірнати в озері або річці. Звісно, їдучи до селища, треба враховувати, що через близькість до води тут може бути холодно навіть улітку, а ще варто пам’ятати про зграї комарів, які атакують, тільки-но спадає спека.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок