Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоУ Ріпкинській гімназії відремонтують дах

У Ріпкинській гімназії відремонтують дах 16 Червня 2017

16.06.2017
0 коментарів

Ріпкинська гімназія імені Софії Русової — гордість усього району. Саме в цій школі отримують фахову та різноманітну за профілями освіту. Але має цей навчальний заклад і певні проблеми, які багато років не можуть вирішити. І нарешті, через два десятки років сподівань, замайоріла надія.

У Ріпкинській гімназії навчають майбутніх філологів, математиків, істориків, біологів та спортсменів. У школі думають не лише про підручники, а й про комплексний розвиток дитини — від теорії до відпочинку. Тут є навіть свій власний кабінет ароматерапії, не кажучи вже про мультимедійні дошки чи спортивні майданчики. Та цього всього було б важко досягти, якби не допомога небайдужих благодійників, одним із яких є народний депутат Максим Микитась. За словами директора навчального закладу Наталії Корж, його підтримку важко переоцінити.

Майже половина школярів відвідує пришкільний табір, де цікаве та корисне дозвілля, біля закладу з’явився спортивний комплекс, у школі відремонтовані вікна, є новенький мультимедійний проектор і дошка — і це лише перше, що спадає на гадку, кажуть шкільні працівники, розповідаючи про роботу народного депутата в окрузі.

Та сьогодні на черзі нові виклики — і це вже серйозно. Наталія Корж розповіла, що школа проходила три етапи будівництва. Зведена в 1934 році, а потім ще двічі добудовувалась — у 1956 та 1970-і роки. І саме стара частина школи потребує повноцінного ремонту даху разом зі стелею. Їх не лагодили майже 20 років. А відремонтована покрівля означає і теплі приміщення взимку, і можливість облаштувати шкільну бібліотеку, і безпеку учнів, і багато іншого. Але це все чималі кошти. Максим Микитась заспокоїв директора школи — місія можлива. І до виконання приступлять уже цього літа.

Наталія Корж охоче розповідає і про шкільне сьогодення, і про майбутнє сільської освіти загалом. Але найбільше болить, зрозуміло, рідна школа і її негаразди:

«Коли відкривалася гімназія, частина цього приміщення уже була в аварійному стані. Ми закрили туди доступ і навчальний процес проходить у більш новому приміщенні. А там знаходиться простора і світла актова зала з високою сценою та відмінною акустикою. Також кабінети й бібліотека. Поки що ми з двох класів зробили актову залу, і всі заходи проводимо тут. Нам ця частина школи дуже потрібна».

Під час візиту Максим Микитась уважно оглянув приміщення. Його вердикт — ремонт потрібен і чим швидше — тим краще. На щастя, він людина і слова, і діла. Тому вже готова проектно-кошторисна документація, яка знаходиться на стадії експертизи.

Імовірно, що вся документація була б готова повністю, аби не затягування ухвалення рішення Ріпкинською райдержадміністрацією.

«Дітям потрібна нова та якісна школа. І це треба виконати не сьогодні-завтра, а ще вчора. Я бачив цю покрівлю, стелю та стіни в плямах, із патьоками. Це ненормально, коли діти вчаться в таких умовах! Я вимагаю від чиновників перестати затягувати процес!» — наполегливо говорив Максим Микитась.

Кошти на проведення робіт виділено з Фонду регіонального розвитку за сприяння народного депутата. Є сподівання, що цього року ремонт даху буде завершено.

Наталія Корж наголосила, що і депутати, і політики неодноразово обіцяли допомогти вирішити питання, але ніхто, окрім Максима Микитася, не зробив жодного, навіть маленького кроку, аби щось зробити.

«Ми відчуваємо підтримку свого депутата. Ми зрозуміли це, як тільки Максим Вікторович переступив наш поріг. Думали, що таких, як ми, багато, але виявилося, що він допомагає всім навчальним закладам. Він не тільки пам’ятає свої обіцянки, але й виконує їх. Він дбає і підтримує наших дітей», — сказала директорка гімназії.

У свою чергу Максим Микитась запевнив: «У районі буде якісна опорна школа з ремонтом, хорошою навчальною базою — така моя мета».

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок