Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоСмачненьке – дітям!

Смачненьке – дітям! 19 Січня 2018

19.01.2018
0 коментарів

Кілька чернігівських родин отримали продовольчу допомогу до свого різдвяного столу. Це картопля, буряк, морква, олія, борошно та інші продукти. А також солодощі для дітей. Усе свіже, смачне та корисне. І досить важке: щоб доставити один набір одній родині, знадобилися три пари чоловічих міцних рук. А всі продукти ледь вмістив просторий мікроавтобус. Чернігівці отримали такий подарунок на Різдво від Максима Микитася.

Чернігівка Наталія Медвідь разом із чоловіком виховує п’ятьох дітей. Живуть вони на Шерстянці. Найменша Софійка поки що тільки робить свої перші кроки, а найстарший син уже вчиться у Вінниці. У багатодітній родині зізнаються: коли всі збираються вдома за спільним столом, лише картоплі вариться п’ятилітрова каструля. Борщу готують таку ж за обсягом порцію.

«Скільки ми витрачаємо на продукти — і порахувати важко. Це фактично увесь наш щомісячний бюджет — десять тисяч гривень, не менше. Бо разом із дітьми нас семеро, ще й один студент, якому теж треба передавати харчі. Кілька місяців тому я подала заявку до приймальні народного депутата про надання допомоги. Родина ж велика, доходи маленькі, виживаємо, як можемо. Аж раптом дзвінок із приймальні: «Будьте вдома, на вас чекає сюрприз». А виявилося, що це кілька здоровенних пакетів ще й мішки з овочами! Дуже приємно. Тим більше, що наша найменшенька Софія так любить моркву!» — не приховує захоплення Наталія.

За словами народного депутата Максима Микитася, продуктова допомога — це не разова подія, а постійна соціальна програма для багатодітних родин чи малозабезпечених чернігівців.

«Коли спілкуюся з людьми, то регулярно запитую, яка ваша найбільша потреба? Найпопулярніші відповіді — брак коштів або на ліки, або на комуналку, або на харчі. І якщо ми часто допомагаємо сільським фельдшерсько-акушерським пунктам чи амбулаторіям із закупівлею медикаментів, а селянам чи містянам доправляємо тверде паливо (дрова), то з продуктами поки був пробіл. Але ми виправили цей недолік. І вже 4 родини з Шерстянки, Лісковиці, ТЕЦівського селища отримали продовольчі набори», — коментує народний обранець. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок