Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоЗавдяки ініціативі Максима Микитася із Забарівського лісу біля Чернігова вивезли тони сміття

Завдяки ініціативі Максима Микитася із Забарівського лісу біля Чернігова вивезли тони сміття 29 Червня 2016

29.06.2016
0 коментарів

Завдяки ініціативі Максима Микитася із Забарівського лісу біля Чернігова вивезли тони сміття

Днями у Забарівському лісі відбулося масштабне прибирання. Ідея організувати суботник та прибрати території, аби тут можна було відпочивати, гуляти належить Максимові Миктасю. Йому вдалося об’єднати навколо цієї благої мети сотні небайдужих до стану навколишнього середовища людей, які не полінувалися та прийшли на допомогу. Суботник в лісі на Забарівці стартував рано - о 9 годині ранку. Тут працювало кілька одиниць техніки: трактори, автомобілі з причепами, понад півсотні волонтерів різних професій - від музикантів до інженерів, до яких долучилися місцеві жителі, допомагали навести красу в найпопулярнішому місці відпочинку і пікніків у мікрорайоні Чернігова Масани. Максим Миктась працював пліч-о-пліч з людьми.

– Я людина, яка більше звикла робити, а не говорити про роботу. Тож сьогодні ми зробили хорошу справу для всієї громади. Якби кожен у вільний час хоча б годину присвятив прибиранню навколо свого двору, то ми б мали найчистіші та найохайніші міста і села на планеті, - розповів Максим Микитась. 

Він був приємно вражений тим, що багато людей на прибирання лісу взяли з собою своїх дітей. Адже, за словами Максима Микитася, людина, котра знає, як важко прибирати, не стане навмисно смітити. 

- Це наука, яку ми маємо прищеплювати дітям із малих років, - пояснив Максим Вікторович. 

За кілька годин активної, злагодженої та веселої (бо люди весь час жартували, спілкувалися, мали позитивний настрій) праці активістам вдалося зібрати 5 причепів зі сміттям. Люди вичистили сухі гілки, викосили траву, вигрібли бите скло, різні упаковки, пляшки. Ліс змінився до непізнаваності – став чистим та привітним. Аби ніхто не засмічував цю чудову зону відпочинку у майбутньому, активісти запропонували встановити тут камери спостереження, аби штрафувати тих, хто не може донести сміття до найближчого смітника. Максим Микитась результатами залишився задоволений. 

– Я дякую усім, хто долучився до нашого суботника, допоміг прибрати ліс. Дуже сподіваюся, що ще довго в лісі буде чистота і порядок, - поділився враженням від виконаної роботи Максим Вікторович. Він також висловив сподівання, що подібні акції у майбутньому будуть організовуватись частіше і до дих долучатиметься все більше людей.

Сьогодні Максим Микитась єдиний, хто не лише на словах, а ділом, власним прикладом, проявляє ініціативу та бажання змінити життя Чернігівщини та людей на краще. Він реалізовує комплексні програми з будівництва дитячих та спортивних майданчиків в області, розвитку інфраструктури, благоустрою та адресної допомоги людям. Ініціює виїзні медогляди у села, ремонти шкіл та садочків, освітньо-розважальні заходи для дітей. Словом докладає максимум зусиль та робить важливі і корисні для регіону справи. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок