Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоЗавдяки Максимові Микитасю чернігівське підприємство УТОГ отримало замовлення на роботу

Завдяки Максимові Микитасю чернігівське підприємство УТОГ отримало замовлення на роботу 08 Червня 2016

08.06.2016
0 коментарів

Завдяки Максимові Микитасю чернігівське підприємство УТОГ отримало замовлення на роботу

Благодійний фонд «Поліський оберіг» та Чернігівська обласна організація Українського товариства глухих (УТОГ) підписали меморандум про співпрацю і взаємну відповідальність, яка передбачає цілий комплекс заходів для збільшення зайнятості, поліпшення якості життя, дозвілля і творчості мешканців Чернігівщини з особливими потребами.

– Чернігівський УТОГ – це унікальне підприємство, на якому працюють справжні професіонали, люди, які своїми руками створюють унікальні та потрібні для суспільства речі та товари. Я сьогодні був вражений тим, наскільки самовіддано працюють тутешні працівники, наскільки якісну продукцію виготовляють. І наш обов’язок – підтримати людей з особливими потребами. Наш меморандум дозволить завантажити підприємство замовленнями. Люди будуть працювати, розвиватися, заробляти, - розповів партнер фонду «Поліський оберіг» Максим Микитась.

За словами Максима Вікторовича завдяки меморандуму УТОГ вже отримав від «Поліського оберега» замовлення на пошиття білизни та медичних халатів. 

– У наш час найскладнішим завданням є завантажити виробництво роботою, тому будь-яке замовлення для нас є цінним. Ми дуже задоволені, що отримали від «Поліського оберегу» таке замовлення. Ми його виконаємо у визначенні терміни і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, - розповіла директор УТОГу Людмила Зубрицька.

 

За її словами важливою складовою такої співпраці є її соціальна направленість, адже працівники підприємства будуть забезпечені роботою, а споживач – якісними товарами.

Нагадаємо, Чернігівське УВП УТОГ підприємство, на якому працюють люди з особливими потребами, виробляє: одяг спеціальний; костюми робочі, спеціальні; куртки чоловічі і жіночі на утепленій прокладці; товари побутового призначення.

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок