Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗробленоЗдоровий Чернігів: за сприяння Максима Микитася у місті відновили спортивний стадіон

Здоровий Чернігів: за сприяння Максима Микитася у місті відновили спортивний стадіон 06 Липня 2016

06.07.2016
0 коментарів

Здоровий Чернігів: за сприяння Максима Микитася у місті відновили спортивний стадіон

Сьогодні мало хто на Чернігівщині дослухається до інтересів та побажань громади. Якось не звикли чиновники та політики допомагати людям, хоча для багатьох з них це є виконанням своїх професійних обов’язків. Єдиний хто зміг об’єднати людей нашої області, дослухатись до них та реально допомогти – Максим Микитась. Сьогодні за його ініціативи у містах та селах нашого краю реалізуються системні та комплексні програми, які змінюють на краще життя людей. Особлива увага приділяється інфраструктурним питанням: благоустрою, будівництву дитячих та спортивних майданчиків, ремонту шкіл, дитячих садочків, ФАПів, будинків культури, тощо.

Важливо, що Максим Микитась тісно співпрацює з громадами: проводить громадські слухання, вивчає головні проблеми, а потім береться за їх вирішення. Нещодавно за його ініціативи у Чернігові відремонтували та довели до пуття один з футбольних стадіонів міста. Стадіон розташований у мікрорайоні КСК та перебуває у підпорядкуванні об’єднання «Хімволокно». Його дуже люблять чернігівці, але за численні роки експлуатації спортивна арена почала занепадати. До кого тільки не зверталися люди із проханням допомогти – всюди натикалися на глуху стіну непорозуміння. Лише Максим Микитась почув громаду і не залишився осторонь. За його ініціативи та допомоги на стадіоні пофарбували спортивні знаряддя, покосили траву, з’явились нові м’ячі та сітки для гри у футбол. Окрім поля для «великого футболу» тут оновили майданчик і для «меншого брата» улюбленої гри мільйонів – міні-футболу. Також на «Хімволокно» відновили майданчик для гри в баскетбол, пофарбувавши кільця для м’ячів та опори, а ще зробили нову розмітку та повісили нові сітки. Тепер «Хімволокно» - це не старий занедбаний стадіон, а сучасний спортивний комплекс, де місцеві жителі зможуть займатися фізичною культурою та ігровими видами спорту.

Місцевим жителям бракувало терпіння аби протестувати нові майданчики, тому одразу ж по завершенню робіт тут розгорнулися справжні спортивні баталії. На оновленому «великому» полі товариський футбольний матч зіграли дорослі, а на міні-полі не менші пристрасті вирували серед дітей. Для відновлення сил за ініціативи Максима Микитася великим і малим футболістам підготували воду, печиво та соки. – У нас тут багато спортсменів-любителів: зранку бігають, ввечері футбол, баскетбол, багато дітей, які люблять ганяти м’яча. Тому для нас важливо і приємно, що стадіон відремонтували. Він став безпечним, комфортним і сучасним. Дякуємо Максимові Микитасю за допомогу, - розповів місцевий житель і футболіст-аматор Олександр.

Сьогодні Максим Микитась приділяє особливу увагу розвитку спорту на Чернігвщині. За його ініціативи відновлюються та будуються спортивні майданчики не лише в Чернігові, а й багатьох селах області. Проводяться змагання на човнах серед дітей з особливими потребами, ремонтуються спортивні зали у селах, а тамтешні спортивні секції отримують нове обладнання: м’ячі, мати, форму інший спортивний інвентар. У селах Седнів, Голубичі та Замглай місцеві футбольні команди отримали від Максима Микитася нові комплекти футбольної форми, що дозволи хлопцям заявитися на районний чемпіонат з футбол. – Я розумію, що успішною є здорова нація. Тай самі люди у нас дуже люблять спорт, але не мають відповідних умов, аби ним займатись. Тому ми сьогодні реалізуємо програму з розвитку та підтримки спорту в області: розвиваємо інфраструктуру, допомагаємо з інвентарем та спортивним обладнанням. Особливу увагу приділяємо дітям, бо хочемо, аби вони росли здоровими, щасливими і мали можливість реалізувати себе у спорті, - пояснив Максим Микитась. 

Залишити коментар
Увійти через
Зворотний зв'язок